چگونه با وردپرس سایتی شبیه پینترست بسازیم؟

وردپرسی | طراحی سایت با وردپرس

وردپرسی فیدخوان سایت های مرتبط با سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد. مطالبی شامل قالب های وردپرس، افزونه های وردپرس، هک های وردپرس و اخبار دنیای وردپرس. تمام مطالب برای رعایت حقوق نویسندگان دارای لینک منبع می باشد. سایت های مرتبط با وردپرس نیز که تمایل به ثبت فید خود در سایت وردپرسی دارند نیز می توانند از بخش ثبت سایت به ما اطلاع رسانی کنند. توجه داشته باشید که لازمه این کار داشتن فید مخصوص مطالب وردپرس می باشد.

چگونه با وردپرس سایتی شبیه پینترست بسازیم؟

  • 432 بازدید
  • ۰۵ آبان, ۱۳۹۱

پینترست (pinterest) بدون شک از شبکه های اجتماعی به حساب می آید که واقعا موفق بود.این شبکه به لطف ایده ی خوب خودش توانست در بین شبکه های اجتماعی مطرحی مانند فیس بوک و گوگل پلاس مطرح شود و در کاربران زیادی را به خود جذب کند.اما امروز قصد داریم تا با کمک وردپرس ، سایتی شبیه پینترست بسازیم ، پس همراه ما باشید.

پوسته های شبیه به پینترست

وردپرس پوسته های بسیاری دارد که در این میان چند پوسته واقعا شبیه پینترست است.

Gridnik : این پوسته ، که البته رایگان نیست ، یکی از بهترین پوسته هایی است که شباهت بسیاری به پینترست دارد.این پوسته به کاربران اجازه می دهد تا یک مطلب را like کنند و آن را به اشتراک بگذارند.قیمت این پوسته ۳۰ دلار است.

Photum:این پوسته در حقیقت برای فوتوبلاگ ها ساخته شده است اما شما می توانید با اضافه کردن دکمه های لایک و به اشتراک گذاری آن را به پینترست شبیه تر کنید.

Gridlocked:این پوسته نیز یک پوسته فوق العاده است که می تواند به خوبی نقش پینترست را بازی کند!قیمت این پوسته ۴۰ دلار است.

افزونه ها

این افزونه ها قادر خواهند بود تا ظاهر و ویژگی های سایت شما را به پینترست نزدیک تر کنند.

WP favorite posts:این افزونه ی رایگان کاربران سایت شما را قادر می سازد تا یک پست را لایک کنند.

User Bookmarks for WordPress Plugin:این افزونه که رایگان هم نیست به کاربران شما کمک می کند تا یک پست را بوکمارک کنند.این افزونه کاربران شما را قادر خواهد ساخت که لیستی از بوکمارک های خود را مشاهده کنند و در صورت دلخواه آن ها را حذف کنند.قیمت این افزونه ۷ دلار است.

WP Bookmark:که نسخه ی مشابه و البته رایگان افزونه ی بالاست و از وردپرس قابل دریافت می باشد.

پ . ن : اگر مایل هستید تا در مورد پینترست بیشتر بدانید توصیه می کنم اینجا را بخوانید.

منبع : کانال » وردپرس
ارسال نظر