پوسته پارسی Pilgrim

وردپرسی | طراحی سایت با وردپرس

وردپرسی فیدخوان سایت های مرتبط با سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد. مطالبی شامل قالب های وردپرس، افزونه های وردپرس، هک های وردپرس و اخبار دنیای وردپرس. تمام مطالب برای رعایت حقوق نویسندگان دارای لینک منبع می باشد. سایت های مرتبط با وردپرس نیز که تمایل به ثبت فید خود در سایت وردپرسی دارند نیز می توانند از بخش ثبت سایت به ما اطلاع رسانی کنند. توجه داشته باشید که لازمه این کار داشتن فید مخصوص مطالب وردپرس می باشد.

پوسته پارسی Pilgrim

  • 114 بازدید
  • ۰۴ دی, ۱۳۹۲

Pilgrim پوسته پارسی Pilgrim

با سلام و احترام خدمت همیار وردپرسی های عزیز

امروز در خدمت شما دوستان عزیز هستیم اینبار با نسخه پارسی یک پوسته شرکتی متفاوت به نام Pilgrim که محصول FabThemes است که توسط تیم DBSTheme فارسی سازی شده است . از کلیات قالب بسیار خوش اومد و بنظرم برای شرکت های ساده خیلی میتونه خوب باشه .
قبل از اینکه توضیحات فارسی ساز این پوسته رو بخونید پیشنهاد میکنم دموی آنلاین نسخه انگلیسی رو مشاهده کنید و بعد مطالب زیر رو بخونید :

Pilgrim نام قالب شرکتی رایگانی است که توسط web2feel با ظرافت و زیبایی خاصی طراحی شده و پس از فارسی سازی توسط دی بی اس تم در اختیار عزیزان قرار گرفته است. قالب دارای پنل تنظیمات اختصاصی بوده همچنین از ابزارک در سایدبار و فوتر پشتیبانی میکند.
این قالب دارای طراحی اختصاصی صفحه نخست می باشد که برای فعال سازی آن می بایست از بخش تنظیمات وردپرس به بخش خواندن مراجعه نموده و در قسمت “در صفحه نخست نمایش داده شود” گزینه ی یک برگه یکتا را برگزینید. برای این کار ابتدا برگه ای ساخته و از سمت چپ و بخش صفات برگه، قالب را روی homepage قرار دهید و بدون هر کار دیگری، برگه را منتشر کنید. سپس به بخش معرفی شده در بالا مراجعه نموده و از قسمت برگه یکتا، برگه ی تازه ایجاد شده را انتخاب کنید و نهایت لذت را از صفحه نخست حرفه ای این قالب شرکتی رایگان ببرید!
در صفحه نخست سه قسمت سفارشی وجود دارد که میتوانید متون دلخواه خود را در آنها قرار دهید. این قسمت ها از پنل تنظیمات قالب ادیت می شوند. می توانید اهداف، مأموریت و کلیات شرکت خود را در این قسمت قرار دهید. البته این قالب را می توانید برای شخص خودتان و کارهای تجاری شخصیتان نیز مورد استفاده قرار دهید.
همچنین پنل تنظیمات بخشی برای قرار دادن شعار سایت دارد که در صفحه نخست به نمایش در می آید. این قسمت میتواند میزبان شعار شما/شرکتتان باشد. در سایر بخشهای پنل تنظیمات امکان اعمال تنظیمات اسلایدر و تبلیغات سایدبار فراهم شده است.
لازم به ذکر است که قالب Pilgrim از فهرست دلخواه پشتیبانی نموده نیز منوهای آبشاری بخش دیگری هستند که به سایت شما جلا خواهند بخشید.

ویژگی های قالب شرکتی رایگان Pilgrim :
– پشتیبانی از پس زمینه سفارشی
– دارای ۲ بخش ابزارک مجزا
– استفاده از فونت “کودک” در ترجمه
– کنترل پنل کاربردی
– استفاده از پیچ تملیت مخصوص صفحه نخست
– اسلایدر بزرگ و زیبا
– نمایش آخرین مطالب در صفحه نخست
– ۳ باکس سفارشی زیر اسلایدر برای توضیح خدمات

آموزش تنظیم قالب برگه صفحه اصلی :
صفحه اصلی سایت برای استفاده راحت تر و سفارشی تر از قالب های برگه استفاده میکند . برای فعال کردن صفحه اصلی به سبک پیش نمایش ها به بخش برگه ها رفته و یک برگه جدید بسازید . از سمت چپ بخش ویرایش برگه و در فهرست کشویی قالب های برگه، Homepage را انتخاب کنید . سپس به بخش خواندن از زیر مجموعه بخش تنظیمات رفته و در بخش بالایی گزینه “یک برگه یکتا را برگزینید” را انتخاب کنید . از فهرست کشویی باز شده برگه تنظیم شده ( در مرحله قبل ) را انتخاب کنید .

ادامه مطلب: همیار وردپرس » قالب های رایگان
ارسال نظر