نصب سایت روی کامپیوتر به روش لوکال هاست

وردپرسی | طراحی سایت با وردپرس

وردپرسی فیدخوان سایت های مرتبط با سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد. مطالبی شامل قالب های وردپرس، افزونه های وردپرس، هک های وردپرس و اخبار دنیای وردپرس. تمام مطالب برای رعایت حقوق نویسندگان دارای لینک منبع می باشد. سایت های مرتبط با وردپرس نیز که تمایل به ثبت فید خود در سایت وردپرسی دارند نیز می توانند از بخش ثبت سایت به ما اطلاع رسانی کنند. توجه داشته باشید که لازمه این کار داشتن فید مخصوص مطالب وردپرس می باشد.

نصب سایت روی کامپیوتر به روش لوکال هاست

  • 191 بازدید
  • ۰۷ آذر, ۱۳۹۲

یکی از کارهای اولیه ای که یک اسکریپت کار و برنامه نویس طراح وب لازم است انجام دهد فعال سازی برنامه های mysql و php بر روی سیستم عامل ویندوز می باشد. به کمک این قابلیت ها می توانید بدون نیاز به اینترنت هر نوع وب سایتی را روی رایانه خود نصب نمایید و اسکریپتها و کدهای نوشته شده خودتان به زبان php را به راحتی بر روی کامپیوتر خودتان آزمایش نمایید.
برنامه های زیادی برای فعال سازی هسات بر روی رایانه که از این پس به آن لوکال هاست می گوییم وجود دارد که به بررسی آنها می پردازیم :
۱- برنامه  Wamp Server : یکی از قوی ترین برنامه ها در این زمینه برنامه ومپ می باشد که با آیکن W شناخته می شود. آموزش کار با این برنامه و فعال سازی سرور در این محیط در فصل اول کتاب مدیریت محتوای حمید دلبری بصورت کامل گفته شده است. این فصل از کتاب، بصورت غیرانتفاعی و رایگان توسط خود نویسنده کتاب برای استفاده علاقه مندان بصورت pdf بر روی اینترنت قرار داده شده است . این آموزش را می توانید از این لینک دانلود نمایید.  بسته به نسخه سیستم عامل خود آخرین نسخه برنامه wamp نیز از این آدرس قابل دانلود می باشد . توصیه من استفاده از برنامه ومپ می باشد.

WampServer-logo

۲- برنامه Xamp: نیز ابزار قدرتمندی برای کار در این زمینه می باشد. Xamp از این آدرس قابل دریافت است.

xamp

۳- Mamp Server : نیز نرم افزار جدیدی است که در دو نوع لوکال هاست و شبکه موجود است. نسخه لوکال هاست این برنامه بکار ما می آید و رایگان است. این برنامه را نیز از اینجا می توانید دریافت کنید.

mamp

۴- easyPHP : یکی از قدیمی ترین برنامه ها برای ایجاد سرور لوکال easyPHP می باشد که در سالیان اخیر خیلی کمتر به چشم آمده است. easyPHP را می توانید از اینجا بگیرید ! دقت داشته باشید برای کار با لوکال نسخهPHP DEVELOPMENT را دانلود نمایید.

Easyphp

 

ادامه مطلب: آموزش طراحی سایت
ارسال نظر