جامعه مجازی بادی پرسی خود را حرفه ای تر کنید …

وردپرسی | طراحی سایت با وردپرس

وردپرسی فیدخوان سایت های مرتبط با سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد. مطالبی شامل قالب های وردپرس، افزونه های وردپرس، هک های وردپرس و اخبار دنیای وردپرس. تمام مطالب برای رعایت حقوق نویسندگان دارای لینک منبع می باشد. سایت های مرتبط با وردپرس نیز که تمایل به ثبت فید خود در سایت وردپرسی دارند نیز می توانند از بخش ثبت سایت به ما اطلاع رسانی کنند. توجه داشته باشید که لازمه این کار داشتن فید مخصوص مطالب وردپرس می باشد.

جامعه مجازی بادی پرسی خود را حرفه ای تر کنید …

  • 171 بازدید
  • ۰۹ دی, ۱۳۹۲

post Recovered3 جامعه مجازی بادی پرسی خود را حرفه ای تر کنید ...

سلام به دوستان گل همیار وردپرس

اگر نگاهی به پست اخیر انداخته باشید متوجه خواهید شد که فعالیت‌های همیار وردپرس از وردپرس فراتر رفته و از این به بعد به ارائه آموزش٬ معرفی افزونه در زمینه‌ی بادی‌پرس نیز پرداخته می‌شود .

اگر می‌خواهید با بادی‌پرس و چگونگی ایجاد جامعه‌مجازی با این افزونه قدرتمند آشنا شوید به ای نوشته نگاهی بیندازید : ایجاد جامعه مجازی با بادی پرس فارسی

جامعه‌ی مجازی حرفه‌ای تفاوت بسیاری با جامعه‌ی مجازی شخصی دارد ٬ حال اینکه جامعه‌های مجازی حرفه‌ای نیز در هر زمینه با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند . به عنوان مثال جامعه‌مجازی برای طراحان وب با جامعه‌مجازی دوست‌یابی با یکدیگر تفاوت‌هایی در زمینه عملکرد و ساختاربندی دارند .

بادی‌پرس افزونه قدرتمندی در زمینه‌ی ایجاد جامعه‌مجازی‌ست اما نه جامعه‌ی مجازی حرفه‌ای برای پیشرفت و توسعه دادن بادی پرس نیازمند نصب و فعال‌سازی افزونه‌های دیگر نیز هستید . در این نوشته ۱۱ افزونه برای حرفه‌ای تر کردن جامعه‌ی مجازی ایجاد شده با بادی‌پرس معرفی می‌شود.

۱۱ افزونه برای توسعه‌ی بادی‌پرس

۱. BuddyPress Followers

2013 12 29 18 07 03 WordPress › BuddyPress Follow « WordPress Plugins جامعه مجازی بادی پرسی خود را حرفه ای تر کنید ...

این یک افزونه بسیار مهم برای بادی‌پرس است چرا که کامپوننت دوستان کمی غیر حرفه‌ای و محدود است. BuddyPress Followers چیزی مشابه دنبال‌کردن در توئیتر است و نیازی به تایید و یا رد کردن ندارد. شاید با نصباین افزونه بخواهید کامپوننت دوستان را غیرفعال کنید تا سردرگمی‌ برای کاربرانتان را از بین ببرید.

۲. BuddyPress Portfolio

screenshot 21 جامعه مجازی بادی پرسی خود را حرفه ای تر کنید ...

این افزونه به کاربران‌تان این امکان را می‌دهد تا برگه نمونه‌ کارهای خود را در جامعه‌ی مجازی‌تان ایجاد کنند.  کاربران می‌توانند به‌صورت بصری پروژه‌های خود را به نمایش بگذارند و به آن برگه دستاورد‌ها٬ پیوند‌های حرفه‌ای ٬ پروژه‌ی در حال انجام و غیره را نیز اضافه کنند.

این افزونه یک زبانه ( تب ) تازه به نمایه‌ی کاربر اضافه می‌کند که تمام پروژه‌های کاربر را فهرست‌وار نمایش می‌دهد .

۳. BP Resume Page

2013 12 29 18 23 16 WordPress › BP Resume Page « WordPress Plugins جامعه مجازی بادی پرسی خود را حرفه ای تر کنید ...

یک افزونه‌ی حرفه‌ای برای بادی‌پرس می‌باشد که با فعال‌سازی آن کاربران می‌توانند یک رزومه‌ی ساده در نمایه‌خود داشته باشند. این افزونه یک برگه به نمایه‌ی کاربر اضافه می‌کند که کاربر می‌تواند اطلاعات آموزشی ( مانند دبیرستان ٬ دانشگاه .. ) ٬ شغل ٬ فهرست‌ مهارت‌های خود را به نمایه‌اش اضافه کند.

۴. BuddyStream

2013 12 29 18 56 16 Activity Streams Directory جامعه مجازی بادی پرسی خود را حرفه ای تر کنید ...

دیگر افزونه کاربردی برای بادی‌پرس است که سبب افزایش اشتارک‌گذاری محتوا در سایت شما می‌شود. این افزونه به شما امکان همگام‌سازی جامعه‌های مجازی دیگر را با بادی‌پرس می‌دهد سبب اشتراک‌گذاری محتوا در هر دو سیستم می‌شود. این بدان معناست که اگر کاربران شما با انتشار محتوا در دیگر جامعه‌های مجازی راحت‌تر هستند همچنان می‌توانند محتوایشان را در سایت شما به اشتراک بگذارند ( به‌عنوان مثال زمانی که در توئیتر مطلبی را منتشر می‌کنند در سایت شما نیز به طور خودکار منتشر شود )

۵. BuddyPress Activity Privacy

screenshot 31 جامعه مجازی بادی پرسی خود را حرفه ای تر کنید ...

دیگر افزونه کاربردی برای وردپرس افزونه BP Activity Privacy است ٬ این افزونه به کاربران شما امکان تعیین حریم‌شخصی برای ارسال پست‌هایشان را می‌دهد . ( به عنوان مثال می‌تواننند تعیین کنند که این نوشته را فقط دنبال‌کنندگان من بخوانند ! )

۶. BuddyPress Activity Stream Hashtags

hashtag جامعه مجازی بادی پرسی خود را حرفه ای تر کنید ...

این افزونه ویژگی‌ در بادی‌پرس فعال می‌کند که همانند توئیتر است و به کاربران شما امکان را می‌دهد تا موضوعات دلخواه خود را راحت‌تر دنبال کنند . این افزونه همانند @فراخوانی عمل کرده و #هشتگ‌ ها را به لینک تبدیل می‌کند .

۷. Achievements for BuddyPress

screenshot 3 1 جامعه مجازی بادی پرسی خود را حرفه ای تر کنید ...

من این افزونه را برای همه‌ی سایت‌های جامعه‌مجازی پیشنهاد نمی‌کنم٬ اما برخی سایت‌ها اگر بخواهند برای کاربران‌شان امتیازاتی قرار دهند و برای آن‌ها دستاورد‌هایی را تعیین کنند این افزونه عالی‌ست.

۸. BuddyPress Profile Progression

screenshot 1 جامعه مجازی بادی پرسی خود را حرفه ای تر کنید ...

این افزونه یک نوار فرایند به نمایه‌های کاربران اضافه می‌کند که میزان کامل بودن اطلاعات نمایه‌ را به صورت درصد نمایش می‌دهد.

۹. BP Webcam Avatar

 screenshot 1 1 جامعه مجازی بادی پرسی خود را حرفه ای تر کنید ...

با فعال‌سازی این افزونه گزینه‌ای در هنگام ارسال عکس نیم‌رخ ( آواتار ) با نام گرفتن و ارسال عکس از طریق وب‌کم را فعال می‌کند.

۱۰ . BuddyPress Group Default Avatar

screenshot 1 2 جامعه مجازی بادی پرسی خود را حرفه ای تر کنید ...

این افزونه به شما این امکان را می‌دهد تا برای نیم‌رخ‌های گروه‌های جامعه‌مجازی خود یک نیم‌رخ ( آواتار ) پیش‌فرض قرار دهید ! اکثر سازندگان گروه فراموش می‌کنند که نیم‌رخ گروه خود را ارسال کنند و نیم‌رخ ناشناس نمایش‌داده می‌شود. این افزونه به شما کمک می‌کند تا جامعه‌مجازی خود را کمی حرفه‌ای تر نشان دهید icon wink جامعه مجازی بادی پرسی خود را حرفه ای تر کنید ...

۱۱ . BP BookMarklet

screenshot 11 جامعه مجازی بادی پرسی خود را حرفه ای تر کنید ...

این افزونه یک مخابره کن به جامعه‌مجازی شما اضافه می‌کند که به کاربران‌تان این امکان را می‌دهد تا در هر صفحه‌ای هستند بتوانند در سایت شما نوشته‌ای را ارسال کنند این افزونه سبب افزایش اشتراک‌گذاری و ارسال محتوا در سایت‌تان نیز می‌شود. ( عملکرد این افزونه همانند مخابره کن وردپرس می‌باشد )

ادامه مطلب: همیار وردپرس » پلاگین های رایگان
ارسال نظر