اولین نسخه بتا وردپرس ۳.۹ منتشر شد

وردپرسی | طراحی سایت با وردپرس

وردپرسی فیدخوان سایت های مرتبط با سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد. مطالبی شامل قالب های وردپرس، افزونه های وردپرس، هک های وردپرس و اخبار دنیای وردپرس. تمام مطالب برای رعایت حقوق نویسندگان دارای لینک منبع می باشد. سایت های مرتبط با وردپرس نیز که تمایل به ثبت فید خود در سایت وردپرسی دارند نیز می توانند از بخش ثبت سایت به ما اطلاع رسانی کنند. توجه داشته باشید که لازمه این کار داشتن فید مخصوص مطالب وردپرس می باشد.

اولین نسخه بتا وردپرس ۳.۹ منتشر شد

  • 177 بازدید
  • ۲۱ اسفند, ۱۳۹۲

اولین نسخه بتا وردپرس ۳.۹ با تغییرات نه چندان اساسی نسبت به ورژن ۳.۸.۱ برای تست در دسترس کاربران و توسعه‌دهندگان قرار گرفت. ارتقاء ادیتور TinyMCE به نسخه ۴ عمده‌ترین تغییری هست که ممکنه چالش‌هایی رو برای سازندگان افزونه‌ها بوجود بیاره.

WordPress 3 9 Beta 1 اولین نسخه بتا وردپرس ۳.۹ منتشر شد

افزوده شدن مدیریت ابزارک‌ها به پیش‌نمایش پوسته، اضافه شدن مرورگر پوسته‌ها به بخش نصب پوسته، مشاهده‌ی پیش‌نمایش گالری در ادیتور، قابلیت drag and drop برای اضافه کردن مستقیم تصویر به نوشته، آسان‌تر شدن ویرایش تصاویر و بهینه‌سازی‌هایی در زمینه‌ی برش عکسها و لیست پخش صدا و ویدیو تغییراتی هستن که این نسخه از وردپرس ارائه کرده.

WordPress 3.9 Beta 1 رو از اینجا دانلود و قبل از انتشار نسخه‌ی نهایی از سازگاریش با پوسته و افزونه‌های ضروریتون مطمئن بشین.در صورت پیدا کردن باگ میتونین تو این بخش از انجمن وردپرس مطرح کنین.

خوشبختانه پلاگین WP-Parsidate که به عنوان بسته پارسی‌ساز توسط تیم وردپرس پارسی ارائه شده مشکلی با این نسخه از وردپرس ۳.۹ نداره. در صورت مشاهده‌ی مشکل یا ناسازگاری لطفا به این بخش انجمن وردپرس پارسی مراجعه کنین.

ادامه مطلب: تازه وارد » وردپرس
ارسال نظر